KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12555466
nr 1255 5466
Rune Pettersson
(1918-1999), Sverige
Pastell, Rune Pettersson, Träd, signerad. 20x27
Rune Pettersson, svensk svensk målare och grafiker född 1918, död 1999.
Utrop:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:44:19
Rune Pettersson
Läs mer om Rune Pettersson